Правильний підбір запчастин дуже важливий, адже від цього залежить робота спортивного обладнання. Найкраще довіритися досвідченим майстрам Master Gym Service, які швидко визначать причину поломки, знайдуть необхідні комплектуючі для заміни та оперативно проведуть ремонт тренажерів. Важливо враховувати такі нюанси, як розмір комплектуючих та призначення тренажера.

Запчастини для тренажерів

Купівля запчастин для тренажерів

Купівля запчастин для тренажерів рано чи пізно стає актуальним питанням для будь якого власника тренажерного залу чи фітнес центру. Щоб тренування у Вашому спортивному центрі були максимально безпечними та комфортними, заміна елементів спортивного обладнання повинна проводитись досвідченими майстрами, а самі запчастини для тренажерів повинні відповідати типу тренажера та його характеристикам. Найкраще скористатися сервісним обслуговуванням тренажерів на контрактній основі з командою Master Gym Service, яке передбачає виїзд майстра для планової діагностики обладнання та проведення ремонту за потребою. При цьому турботи щодо пошуку необхідних запчастин для тренажерів (Київ) покладаються на сервісну компанію.

Як правильно вибрати запчастини для тренажерів (Україна)?

Клієнту, який уклав договір із нами на сервісне обслуговування тренажерів, не потрібно самостійно бігати у пошуках необхідних комплектуючих. Ми заощаджуємо Ваш час та нерви та самостійно займаємося пошуком необхідних для заміни деталей. Більше того, будьте впевнені в тому, що постачання запчастин для тренажерів (Київ) не потрібно чекати тривалий час, оскільки більшість комплектуючих вже є в наявності. При необхідності ми також займаємося виготовленням м’яких деталей тренажерів, полотен та дек для бігових доріжок.

Асортимент магазину запчастин для тренажерів компанії Master Gym Service величезний, тому що ми ремонтуємо все, і маємо доступ до оригінальних комплектуючих найпопулярніших брендів спортивного обладнання. У нас можна замовити різноманітні комплектуючі та запчастини для різних типів тренажерів (орбітреків, велотренажерів, бігових доріжок, силових тренажерів), починаючи від дрібних деталей та закінчуючи електронними блоками, деками та полотнами для тренажерів:

  • Бігове полотно та деки;
  • Електронні блоки та компоненти;
  • Шестерні, ланцюги, пружини;
  • Привідні ремені;
  • Запчастини та рукоятки для силових тренажерів;
  • Шатуни, вали, ролики;
  • Педалі та сидіння для велотренажерів;
  • Підшипники та фурнітуру;
  • Кріплення та рами;
  • Витратні матеріали та аксесуари до тренажерів.

Чому співпраця з Master Gym Service це вигідно?

Сервісне обслуговування тренажерів з командою Master Gym Service – це шлях до безперебійної роботи Вашого бізнесу, оскільки співпраця передбачає проведення планової діагностики та ремонту, а також виїзд майстра для вирішення будь-яких форс-мажорних ситуацій при поломці тренажерів. Доступ до оригінальних запчастин тренажерів та співпраця з досвідченими майстрами – запорука якісного ведення бізнесу!

Контакти

Телефонуйте

098-711-47-15

Адреса

Київ, Україна

Instagram

gymservice_ukraine