Сервісний центр Master Gym вже понад 10 років надає послуги з обслуговування та ремонту спортивного обладнання. Для своїх клієнтів ми пропонуємо персоналізований підхід та гнучкі ціни, які розраховуються індивідуально, з урахуванням особливостей обладнання, обсягу робіт та складності поломки.

Сервіс для фітнес клубу

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не просто сервісне обслуговування тренажерів та тренажерного залу, Ви отримуєте прозорі та довгострокові відносини, які спрямовані на підвищення успішності та безперебійної роботи Вашого бізнесу. Ми працюємо на контрактній та разовій основі як з індивідуальними клієнтами, виконуючи ремонт тренажерів при появі несправності, так і з великими тренажерними залами, де майстер виконує планове обслуговування тренажерів (Київ) за встановленим графіком та регламентом. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг з обслуговування тренажерів, який допоможе підтримувати спортивне обладнання у справному стані.

Діагностика та профілактика

  • Точна діагностика;
  • Сервісне обслуговування за затвердженим Регламентом;
  • Професійне налаштування та перепрошивка ПЗ тренажера.

Ремонт

  • Ремонт орбітреків, велотренажерів, бігових доріжок будь-якої складності;
  • Установка та демонтаж тренажера будь-якого типу та моделі;
  • В наявності всі необхідні оригінальні комплектуючі та запчастини для різних моделей тренажерів;
  • Реставрація силових тренажерів та багато іншого.

Гарантія на роботи та запчастини

  • Сертифікований штат професіоналів із багаторічним галузевим досвідом роботи;
  • Приємні бонуси та знижки для постійних клієнтів.

Своєчасне сервісне обслуговування тренажерного залу гарантує довговічну роботу обладнання. При помірному використанні тренажерів техніка потребує профілактичної діагностики в середньому кожні 3 місяці, а при інтенсивному використанні потрібне щомісячне обслуговування тренажерів.

Без своєчасної діагностики ризик виникнення складних поломок збільшується у кілька разів, як і вартість ремонту обладнання надалі.
Наша команда Master Gym Service пропонує послуги з сервісу фітнес клубів у Києві. Ми маємо у своєму розпорядженні витратні матеріали та запчастини, гарантуючи швидку їх доставку за місцем поломки та оперативний ремонт тренажерів!

Контакти

Телефонуйте

098-711-47-15

Адреса

Київ, Україна

Instagram

gymservice_ukraine