Технічне обслуговування силових тренажерів, при помірних навантаженнях на обладнання, бажано проводити щомісяця. Це необхідно для того, щоб переконатися у справності роботи троса для тренажерів та відсутності слідів зношення. На тренажерах з підвищеним навантаженням експлуатації, таких як вертикальна тяга, горизонтальна тяга, жим ногами, розгинач стегна, кроссовер, ми рекомендуємо планову заміну троса один раз на рік.

Заміна силового тросу для тренажерів

Планова заміна силового троса з Master Gym Service

Щоб клієнт фітнес центру міг не сумніватися у безпеці тренажерів під час тренування, слід своєчасно проводити планову діагностику обладнання та заміну силових тросів. Таке сервісне обслуговування повинно проводитися регулярно, щоб унеможливити всі ризики та захистити користувачів від травм під час тренувань. Для мінімізації ризиків простою тренажера та виникнення складних поломок спортивного обладнання варто звернутися до майстрів компанії Master Gym Service із заміни троса на тренажері. Тросові тренажери широко поширені в багатьох фітнес центрах саме через їхню універсальність — можна легко змінити рівень навантаження під час виконання вправ. Також вони гарантують високу безпеку під час занять. Регулярне сервісне обслуговування тренажерів – обов’язок кожного власника фітнес-залу, та можливість завжди скористатися послугами майстрів позапланово, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

Комплексне обслуговування силових тренажерів

 
Команда Master Gym Service здійснює такі види робіт:

Огляд троса та обплетення

  • перевірка обплетення троса;
  • огляд троса у зоні вигину;
  • огляд кріплень кінцевиків та перевірка стану троса в місці кріплення;

Перевірка троса

  • перевірка на наявність порушень еластичності троса;
  • перевірка на внутрішні розриви силового троса по всій довжині;

Заміна троса

  • заміна троса на тренажері при виявленні пошкоджень та зношування;
  • опресовування наконечників троса;

Як вибрати трос для тренажера?

Трос для силових тренажерів повинен відповідати навантаженням, що на нього подаються. Його вибирають виходячи з передбачуваних навантажень, щоб він зміг витримати вагу користувача та навантаження на вигин. Порівняно з домашніми тренажерами обладнання в спортзалі має відповідати кожному з критеріїв. Трос повинен бути потужним, витримувати величезну вагу, бути еластичним і мати стійке до зношування обплетення. Окремої уваги варто приділити обплетенню сталевого оцинкованого троса. Більшість спеціальних тросів для тренажерів покриті ПВХ пластиком або нейлоном, який має високу еластичність та міцність. Це чудове рішення для обладнання у тренажерному залі. Для заміни троса на силовому устаткуванні найкраще купити в Україні трос в обплетенні для тренажерів саме з обплетенням із нейлону. В обплетенні діаметр троса становить 4,8-5,5 мм із міцністю на розрив не менше 900 кг. Наша компанія Master Gym Service має доступ до оригінальних запчастин тренажерів, а на всі наші роботи ми надаємо 1 рік гарантії у разі встановлення троса для тренажерів. Для наших клієнтів ми пропонуємо тільки якісний та перевірений роками трос для тренажерів. У більшості випадків клієнти обирають трос exerflexpro компанії Loosco USA. Це сталевий оцинкований трос в еластичному обплетенні преміальної якості. Середній термін служби такого троса – 3-5 років (залежно від тренажера та умов його експлуатації). Заміну троса на тренажері у фітнес-центрах наші спеціалісти виконують прямо на місці. Досвідчені майстри мають при собі всі необхідні інструменти для оперативного та якісного обслуговування, щоб унеможливити простій обладнання.

Контакти

Телефонуйте

098-711-47-15

Адреса

Київ, Україна

Instagram

gymservice_ukraine