Проблеми з біговими доріжками у спортзалі та різні поломки тренажерів є наслідком неправильного технічного обслуговування агрегату або повною відсутністю планової діагностики. Якщо регулярно чистити, змащувати та центрувати полотно, то багатьох проблем можна уникнути, а це допоможе заощадити на ремонті тренажерів у майбутньому.

Ремонт бігової доріжки

Плановий ремонт бігової доріжки у Києві заощадить Ваші кошти!

Сервісне обслуговування — ключ до безперебійної роботи Вашого фітнес центру, і впевненість у тому, що непередбачені поломки не зіпсують настрій Вашим відвідувачам. Далеко не в кожному фітнес клубі є спеціаліст з сервісного обслуговування, а значить власник потребує допомоги досвідчених майстрів для планової діагностики та ремонту обладнання. Спеціалісти Master Gym Service з ремонту бігової доріжки у Києві – найкращий вибір для тих, хто бажає вирішити всі проблеми та питання з обслуговуванням тренажерів швидко, якісно та надійно. Наші фахівці надають послуги з сервісу бігових доріжок у тренажерних залах та фітнес центрах

Діагностика та обслуговування бігової доріжки

Діагностика та обслуговування бігової доріжки спеціалістами Master Gym Service складається з кількох етапів:

Оцінка стану

 • Оцінка стану основних агрегатів (бігове полотно, опорна дошка, приводний пас).
 • Перевірка роботи двигуна.

Демонтаж та чищення

 • Демонтаж несправного елемента.
 • Чищення валів, деки та моторного відсіку.

Ремонт та рекомендації

 • Нанесення силіконового мастила на бігове полотно.
 • Натягнення та центрування бігового полотна.
 • Калібрування та перевірка на працездатність.

Ремонт чи повна заміна полотна на біговій доріжці?

  Зазвичай бігове полотно зношується через зайве тертя між самою стрічкою та біговою дошкою. Полотно починає гальмувати та перегріватися. Іноді контактний шар може прикипіти та пошкодити деку. Щоб уникнути капітального ремонту тренажера, потрібно своєчасно звернутися до компанії Master Gym Service для планової заміни полотна на біговій доріжці. У нашому сервісному центрі можна не тільки оформити послугу з ремонту бігових доріжок, але також замовити індивідуальне виготовлення полотна для бігової доріжки в Україні, виходячи з розмірів та моделі тренажера.

Як вибрати полотно для бігових доріжок?

Основними критеріями для вибору є:

 • Товщина та кількість шарів матеріалу
 • Тип та спосіб з’єднання бігового полотна
 • Структура верхнього шару бігової стрічки
 • Наявність антистатичної обробки
 • Тип мастила, що використовується для обслуговування
 • Мінімальний діаметр валу доріжки
 • Гарантійний термін застосування.

Компанія Master Gym Service пропонує виготовлення полотна для бігової доріжки з матеріалу товщиною 2,3 – 2,5 мм, що складається з 3-х шарів (поліестер з антистатиком та два шари ПВХ).

Стикування стрічки проводиться методом гарячої вулканізації, з’єднувальний шов – косий, з низьким рівнем шуму.

Структура верхньої поверхні має текстуру у вигляді ромбічної сітки, матеріал — ПВХ чорного кольору. Рельєфна структура покращує зчеплення із взуттям спортсмена та робить тренування безпечним.

Такі полотна підходять для установки на бігові доріжки із мінімальним діаметром валу від 30 мм.

Для обслуговування використовується силіконове мастило для бігових доріжок на водній основі. Категорично заборонено використовувати мастила, що містять нафтопродукти!

Спеціалісти Master Gym Service рекомендують ретельно вивчити інструкцію з експлуатації до бігової доріжки та вибрати оптимальний вид мастила та режим обслуговування для Вашого бігового полотна.

Master Gym Service надає гарантію 12 місяців на виготовлені та встановлені нами бігові полотна.

Наші фахівці оперативно проведуть діагностику обладнання, виявлять проблеми та неполадки, та нададуть рекомендації щодо оптимальних способів їх усунення. Співпраця з командою Master Gym Service – це прозорі та надійні стосунки з гарантією на всі виконані роботи.

Контакти

Телефонуйте

098-711-47-15

Адреса

Київ, Україна

Instagram

gymservice_ukraine