Тренажерні зали відвідують сотні людей, тому зношення м’яких елементів спортивного обладнання не уникнути. Команда Master Gym Service пропонує послуги з перетяжки спортивних тренажерів, ми працюємо з усіма відомими брендами та виконуємо будь-які труднощі з гарантією якості. Планова перетяжка м’яких частин тренажерів поверне Вашому обладнанню привабливий зовнішній вигляд і комфортні безпечні тренування відвідувачам Вашого спорт центру будуть забезпечені.

Перетяжка м’яких частин тренажерів

Як роблять перетяжку тренажерів
і скільки це займає за часу?

При своєчасному зверненні до нашого сервісного центру Master Gym Service заміна оббивки на тренажерах займе лише 1-2 дні.
Співпраця передбачає виконання кількох етапів:

Оцінка вартості

Ступінь зношення чохлів м’яких частин та вартість перетяжки тренажера ми оцінимо по фото м’яких деталей. Вам достатньо відправити нам кілька фото тренажерів з оббивкою, що вимагають перешивки, і ми зробимо розрахунок вартості робіт.

Виїзд спеціаліста

Виклик нашого спеціаліста для діагностики тренажерів необхідний при великих обсягах робіт або підвищеному зношенню м’яких частин (визначення ступеня пошкодження наповнювача та дерев’яних частин подушок тренажера) та проведення необхідних вимірів;

Ремонт та рекомендації

  • Демонтаж старої оббивки спортивного інвентарю;
  • Покрій та пошиття нових чохлів, монтаж нових елементів на спортивне обладнання;
  • Рекомендації щодо подальшого догляду за м’якими елементами тренажерів.
Усі ці етапи ми можемо виконати протягом одного дня. Демонтаж десяти м’яких частин, крій і перетяжку оббивки, монтаж деталей на тренажери можна зробити за 24 години від часу першого звернення клієнта.

Матеріали для перетяжки м’яких частин тренажерів

Ми використовуємо лише якісні та зносостійкі тканини, які ідеально зберігають свої властивості навіть при інтенсивних фізичних навантаженнях. Як правило, ми працюємо з такими матеріалами як шкірозамінник з поліуретановим або вініловим покриттям, а як основа для подушки тренажерів використовується високоякісна багатошарова фанера, товщиною 12-18мм. Матеріали мають високу пружність, гігієнічність, міцність, стійкість до стирання, і дарують користувачам максимальний комфорт під час спортивних тренувань. Для довговічного привабливого виду обладнання не варто забувати і про регулярний догляд за м’якими частинами тренажера з використанням спеціальних захисних засобів. Співпрацюючи з нашим сервісним центром Master Gym Service на постійній основі, ви отримаєте не лише сервісне обслуговування тренажерів та плановий ремонт техніки, але й прозорі та надійні стосунки, націлені на підвищення ефективності Вашого бізнесу. Перетяжка м’яких частин тренажера – це чудовий спосіб покращити естетичний вигляд Вашого тренажерного залу, підвищити комфорт під час тренувань та презентабельність в очах Ваших клієнтів. Ми надаємо гарантію на свої роботи, і завжди допоможемо створити ексклюзивний стиль Вашого фітнес-центру завдяки великому вибору кольорових рішень оббивки.

Клієнт може вибрати оптимальний варіант реставрації

Зовсім не обов’язково купувати новий спортивний інвентар, якщо стара оббивка потріскалася і втратила свою еластичність, а металеві елементи перебувають у робочому стані. Виходячи зі ступеня зносу м’яких тканин тренажера, клієнт може вибрати оптимальний варіант реставрації спортивного обладнання:

Заміна чохлів

Заміна чохлів на м’яких частинах тренажерів;

Заміна оббивки

Заміна старої оббивки та наповнювача;

Виготовлення дерев'яної основи

Виготовлення нової дерев’яної основи, м’якого наповнювача та перетяжка тренажерів.

Контакти

Телефонуйте

098-711-47-15

Адреса

Київ, Україна

Instagram

gymservice_ukraine